Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Vyksta būsimųjų ugniagesių gelbėtojų mokymai

Data

2020 04 23

Įvertinimas
4
12.png

Toliau vyksta būsimųjų ugniagesių gelbėtojų mokymai. Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro pavedimus ugniagesiai gelbėtojai mokomi  Acrobat Flash Reader virtualaus mokymo programine įranga.

"Tai buvo iššūkis Ugniagesių gelbėtojų mokyklai su kuriuo mes sėkmingai susidorojome" sakė Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas Kęstutis Agintas "Norėčiau padėkoti visam Mokyklos kolektyvui, kuris per trumpą laiką persiorientavo į mokymus virtualioje mokymo erdvėje. Tai dar kartą įrodo Mokyklos kolektyvo gebėjimą greitai ir efektyviai rasti sprendimus bet kokioje situacijoje. Tikiuosi, kad gautos pamokos bus paskatas  Mokyklai plačiau organizuoti mokymus virtualioje mokymosi erdvėje".

"Tai kažkiek neįprasta, tačiau taip pat įdomu" virtualioje mokymo aplinkoje rašė UG-20/23 grupės kursantai. "Keista matyti dėstytoją kompiuterio ekrane o ne klasėje, bendrauti kompiuteriu, o ne asmeniškai. Tačiau tai nė trupučio nesumažino mūsų susidomėjimo mokymusi Ugniagesių gelbėtojų mokykloje."