BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Užduokite klausimą

*Pažymėti laukai yra privalomi.

Užduoti klausimą
  • 1.

   Laba dieną, aš turiu klausimą???? O ar galima bus per fizinį pasirengimą padaryti ir prisitraukimus ir atsispaudimus??? Ar reikia tik kažką vieno pasirinkti??? Ačiū.

   Reikia išsirinkti vieną iš dviejų galimų pratimų. Galima atlikti pratimą po 2 kartus, bet vieną ir tą patį. Išsaugotas bus geriausias rezultatas. 

   Atnaujinta: 2022 08 31

  • 2.

   Klausimas jau buvo užduotas kito žmogaus, tačiau pasigedau atsakymo. Ar esu tinkamas kandidatuoti į ugniagesių gelbėtojų mokyklą, jei nešioju akinius?

   Laba diena, 

   galite. Pasitikrinkite ar patenkate į leistinas normas pagal pateiktus reikalavimus - Sveikatos būklės reikalavimų sąvadas (https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalActEditions/TAR.9C347611A274?faces-redirect=true)  

   Atnaujinta: 2022 07 26

  • 3. Sveiki, Ar Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo įvadinio mokymo kursai, turintiems aukštąjį išsilavinimą yra mokami?

   Atnaujinta: 2022 07 26

  • 4.

   Sveiki. Esu dešimtokė. Baigusi mokyklą ir sulaukusi 18 metų, žadu stoti į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą. Norėjau paklausti, ar būtina atlikti karo prievolę prieš stojant? Galbūt užteks to, jog esu šaulė jau penkerius metus?

   Laba diena, 

    tikrai nebūtina atlikti privalomosios karo tarnybos, užtenka, kad turėsite mokyklos baigimo diplomą, busite nepriekaištingos reputacijos, puikios sveikatos, taip pat svarbu fizinis pasiruošimas.

   Daugiau informacijos rasite čia - https://ugm.lrv.lt/lt/tapk-ugniagesiu-gelbetoju/turintiems-vidurini-issilavinima-profesinis-mokymas. 

   Atnaujinta: 2022 06 09

  • 5.

   Jei nešioju akinius ar tikrai galiu tapti ugnegesiu ?

   ....

   Atnaujinta: 2022 06 09