BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Registracija į kursus

Vyksta registracija į 2021 metų Ugniagesių gelbėtojų mokyklos organizuojamus civilinės saugos mokymo  kursus.

 1. Pasirinkite reikiamus kursus (Kursų grafikas)
 2. Užpildykite paraišką pagal pridedamą formą, ( Paraiškos forma),
 3. Atsiųskite paraišką elektroniniu paštu  ugm@vpgt.lt arba paštu adresu :  Ugniagesių gelbėtojų mokykla, R.Jankausko g. 2. , LT-04310 Vilnius
 4. Atkreipkite dėmesį į tai, kad dalis kursų vyksta nuotoliniu būdu.

Kilus neaiškumams, kreipkitės į  atsakingus už Jums reikalingų kursų organizavimą asmenis, kursų grafike nurodytais kontaktais, tel. 85 236 9570.

PASTABOS:

 1. Klausytojai  į Civilinės saugos mokymo kursus priimami pagal išankstines valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, ūkio subjektų, kitų įstaigų vadovų pasirašytas ir (ar) patvirtintas paraiškas (pagal nustatytą formą).
 2. Savivaldybė gali pateikti bendrą paraišką dėl jos teritorijoje esančių savivaldybės institucijų ir įstaigų, ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojų civilinės saugos mokymo.
 3. Į mokymo kursus priimami asmenys, atitinkantys civilinės saugos mokymo programoje nurodytas kursų klausytojų kategorijas.
 4. Likus 5 darbo dienoms iki kursų pradžios paraiškos į civilinės saugos mokymo  kursus nebebus priimamos.
 5. Į kursus atvykstantys ūkio subjektų ir kitų įstaigų vadovų įgalioti vykdyti civilinės saugos funkcijas asmenys, turi pateikti įgaliojimo kopiją.
 6. Klausytojai į tęstinio civilinės saugos mokymo kursus priimami tik pateikę įvadinio civilinės saugos mokymo kursų pažymėjimą.
 7. MOKYMO KURSAI NEMOKAMI. 
 8. APGYVENDINIMO PASLAUGŲ NETEIKIAME.  

 

NUOTOLINIS MOKYMAS

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-07