BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Valstybės tarnautojų ir darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymo programa

Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių  12 p. nustato, kad "Įmonių, įstaigų, organizacijų valstybės tarnautojų ir darbuotojų gaisrinės saugos mokymą ir atestavimą (žinių tikrinimą) ne rečiau kaip kartą per trejus metus privalo organizuoti įmonių, įstaigų, organizacijų vadovai pagal Minimalius reikalavimus valstybės tarnautojų ir darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymo programoms".

Ugniagesių gelbėtojų mokykla turi gilias gaisrinės saugos mokymo tradicijas. Mes galime parengti Jūsų įstaigos poreikius ir teisės aktų reikalavimus atitinkančią mokymo programą ir atlikti darbuotojų mokymą bet atestavimą.

Ugniagesių gelbėtojų mokykla gali vykdyti ne tik kontaktinį mokymą Jūsų įmonėje, bet ši mokymo programa yra ir virtualioje mokymosi erdvėje. Kaip vykdomas mokymas virtualioje mokymosi erdvėje? Pagal pateiktus sąrašus Jūsų darbuotojai prisijungia prie Mokyklos virtualiosios mokymosi aplinkos jiems patogiu laiku. Per nustatytą laiką (jį galime suderinti) prisijungia ir susipažįsta su pateikta medžiaga bei išsprendžia testą. Mes pateikiame Jums kursų protokolą ir sąskaitą faktūrą. Patogu, kai visus darbuotojus negalima vienu metu surinkti mokymams į auditoriją!   

Mokymo trukmė - 3 val.

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės:

tel. (8 5) 240 28 02

el. p. [email protected]

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-08