BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


3-čios klasės naro mokymas

3-IOS KLASĖS NARO MOKYMO PROGRAMA

 Naras_1.jpg

3 klasės 3-ios grupės specializacijos naro rengimo programa skirta mokyti asmenis, turinčius vidurinį išsilavinimą, ne jaunesnius kaip 18 metų ir ne vyresnius kaip 45 metai, praėjusius medicininę komisiją pagal narams keliamus reikalavimus ir įvykdžiusius specialius tinkamumo testus. 

       ​​Naras_2.jpg    naras_3.jpg

Asmenys, baigę mokymą pagal šią programą, privalo išmanyti nardymo reikmenų aptarnavimo reikalavimus, nusileidimo organizavimą, saugaus darbo reikalavimus, naro darbo specifiką ir specifinę mediciną. 
3 klasės 3-ios grupės specializacijos naras privalo mokėti atlikti reikmenų darbinį patikrinimą ir priežiūrą, visus sutartinius signalus, gelbėjimo vandenyje būdus, naudotis povandeniniais navigaciniais prietaisais ir suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam. 
Asmenims, baigusiems mokyklą, išduodamas valstybės pripažintas mokymo programos baigimo pažymėjimas ir asmeninė naro knygelė. 
Klausytojams, kurie dėl tam tikrų priežasčių nepilnai įvykdė mokymo programos reikalavimus, išduodama tik pažyma apie jo mokymąsi 3 klasės 3-ios grupės specializacijos naro (naro - gelbėtojo) kursuose. 

 naras_4.jpg 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-16