BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


DIPLOMŲ ĮTEIKIMAS

Data

2020 10 29

Įvertinimas
3
Screenshot (546).png

Šiuo sudėtingu valstybei metu galime pasidžiaugti nauja, jau 23 ugniagesių gelbėtojų laida šiandien tapusia ugniagesiais gelbėtojais ir įsiliesiančia į valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gretas. Mokymus pradėję 2020 m. kovo mėnesį, jaunuoliai per pusę metų įgijo kompetencijų gaisrų gesinimo, gelbėjimo darbų vykdymo eismo įvykiuose ir cheminėse avarijose, žmonių gelbėjimo aukštyje ir nuo vandens paviršiaus, dirbti su gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika ir įranga. Gilindami praktinius įgūdžius priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose, dalyvavo realiuose įvykiuose ir pamatė ugniagesio gelbėtojo kasdienybę. Paprastų žmonių padėka yra didžiausias ugniagesio gelbėtojo darbo įvertinimas, stiprinantis visuomenės pasitikėjimą ir motyvuojantis toliau mokytis ir tobulėti.  

Sveikinimo žodį tarusi Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė pasidžiaugė kursantų pasirinkimu tapti ugniagesiais gelbėtojais ir pažymėjo, kad tai drąsaus žmogaus sprendimas, žmogaus, kuris pasiruošęs rizikuoti gyvybe dėl kitų žmonių. Ministrė  palinkėjo tapti komandos žmogumi, nes tik būdami komanda galima daug padaryti.

Pasveikinęs naujuosius ugniagesius gelbėtojus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius Saulius Greičius akcentavo sudėtingą metą ir iššūkius, kylančius šiandieniame gyvenime, pasidžiaugė, kad tarp baigusiųjų mokymus yra viena mergina ir išreiškė viltį, kad kursantai greitai įsilies į valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kolektyvą pilnateisiais jo nariais.

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas Kęstutis Agintas pasveikinęs kursantus, tapusius ugniagesiais gelbėtojais, tarė padėkos žodžius kursantų artimiesiems, kurie nedvejodami, o gal ir su rūpesčiu pritarė jų pasirinkimui tapti ugniagesiais gelbėtojais. Artimųjų palaikymas buvo svarbus kursantams jų mokymosi laikotarpiu. Mokyklos viršininkas akcentavo, kad ne mažesnio palaikymo dabar jau ugniagesiams gelbėtojams reikės jiems dirbant valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose.  „Nuoširdžiai dėkoju Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kolektyvui, kuris mokė jus šio nepaprasto amato ir perdavė savo sukauptą patirtį, dirbo ir nuolat buvo greta, kad kursantai jau nuo pirmų dienų galėtų pasijausi didelio ir darnaus kolektyvo dalimi, galėtų be rūpesčių mokytis ir gyventi Mokykloje“ sakė Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas.

Kursantų vardu Marius Dubovikas padėkojo mokyklos dėstytojams ir darbuotojams už patirtį, už suteiktas žinias ir gebėjimus, kursantams sudarytą galimybę patogiai gyventi ir mokytis.