BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Kursantai vėl mokykloje!

Data

2020 06 04

Įvertinimas
2
89122793_886948571733881_7648423657013772288_n.jpg

Labai simboliškai ir tuo pačiu kiek neįprastai, nuo pirmosios vasaros dienos į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą sugrįžo būsimieji ugniagesiai gelbėtojai tęsti mokslus po ilgai užsitęsusio karantino. Dalį teorinių dalykų kursantai išmoko besimokydami nuotoliniu būdu. Dabar gali įtvirtinti savo teorines žinias praktinių užsiėmimų metu taip pat gali išsiaiškinti visus jiems iškilusius klausimus karantino metu.

Mes kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų dėjome visas pastangas, kad mokymo procesas kuo mažiau nukentėtų, o kursantai kuo greičiau galėtų prisidėti prie jų senokai laukiančių kolegų bei pradėti darbuotis valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Jau įpusėjo pirmoji mokslų savaitė, kai kursantai laikydamiesi visų rekomenduojamų saugumo reikalavimų, naudodamiesi apsauginėmis priemonėmis mokosi gaisrų gesinimo, žmonių ir turto gelbėjimo, gelbėjimo darbų vykdymo cheminiuose, radiologiniuose ir kituose įvykiuose bei kitus mokymo modulius. Tik po keleto mėnesių būsimieji ugniagesiai gelbėtojai eis praktikuotis į būsimas darbo vietas priešgaisrinių gelbėjimo valdybų komandose.

Džiaugiamės jus matydami, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai!