>
2024-02-21

Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai tobulina kvalifikaciją

 

Šių metų vasario 19-23 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyksta Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių gelbėtojų kvalifikacijos tobulinimo kursai. Mokymų metu dalyviai įgyja teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, susijusių su gelbėjimo darbais ir gaisrų gesinimu. 

Marijampolė 1.jpg

Teorinių paskaitų metu marijampoliečiai 10 valandų mokosi apie gaisro plitimą ir pavojingų gaisro veiksnių nustatymą, apie žmonių paieškos gaisravietėje taktiką, apie gelbėjimo darbus eismo įvykio metu, apie pirminius gelbėjimo darbus, kuriuos gali atlikti savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai gelbėtojai cheminės avarijos metu, taip pat apie gelbėjimo darbus nuo vandens (ledo) paviršiaus, panaudojant gelbėjimo ratą ir gelbėjimo roges.

Praktinių mokymų metu 16 valandų tobulinami įgūdžiai tokiomis temomis: gaisras pastato viduje ir jo eigos prognozavimas, žmonių paieška gaisravietėje ir gelbėjimo būdai, gelbėjimo darbai eismo įvykio metu, gelbėjimo darbai nuo vandens (ledo) paviršiaus, panaudojant gelbėjimo ratą ir gelbėjimo roges

Baigę mokymus Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai įgys kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Marijampolė 6.jpg