BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Ugniagesių gelbėtojų mokykloje nuotoliniu būdu išduoti profesinio mokymo diplomai UG -19/22 grupės kursantams!

Data

2020 05 15

Įvertinimas
1
Screenshot (295).png

Šių metų gegužės 15 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantams nuotoliniu būdu įteikti mokyklos baigimo diplomai. Tai jau 22-oji ugniagesių gelbėtojų laida. Jie mokslus šioje mokykloje pradėjo praėjusių metų lapkričio 11 d. Būsimuosius ugniagesius gelbėtojus pasveikino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Kęstutis Agintas. Dėl šalyje paskelbto karantino diplomai būsimuosius ugniagesius gelbėtojus pasieks paštu.

Būsimieji ugniagesiai gelbėtojai aktyviai dalyvavo mokyklos veikloje. Už pasirengimą ir dalyvavimą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“, reprezentuojant mokyklą ir ugniagesio gelbėtojo profesiją, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas padėkas pareiškė kursantams Martynui Kunigėliui ir Lukui Mangirdui.

Už iniciatyvumą bei aktyvų dalyvavimą Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriaus veikloje mokyklos viršininkas padėkojo kursantams Arvydui Bilotui, Mindaugui Bružui, Armantui Čatrauskui, Eimučiui Jonyčiui ir Mantui Meduneckiui.

Taip pat virtualios diplomų teikimo ceremonijos metu buvo apdovanotas filmuotos medžiagos konkurso „Kursanto kasdienybė“ nugalėtojas Armantas Čatrauskas ir antrąją vietą užėmęs Tomas Miškinis.

Sveikiname 34 kursantus, kurie netrukus įsilies į ugniagesių gelbėtojų gretas įvairiose šalies priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose.