BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Pareigūnams (kvalifikacijos kėlimas)

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo kvalifikacijos kėlimo programa

Pareigūnai, norintys mokytis pagal šią programą, turi likus ne mažiau kaip 2 mėn. iki mokymų pradžios pateikti prašymą perkelti iš vidaus reikalų statutinės įstaigos, kurioje tarnauja į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos teritorinį struktūrinį padalinį. Suderintas su tiesioginiais vadovais skenuotas prašymas siunčiamas šiuo el. paštu [email protected].

Jeigu turite klausimų dėl prašymo pateikimo skambinkite tel. (8 707) 56 817

  Prašymas dėl perkėlimo

Pateikę prašymą gausite siuntimą pasitikrinti sveikatą CMEK (Centrinė medicinos ekspertizės komisija). Užsiregistruoti į CMEK galite čia. Apie medicinos ekspertizės tvarką galite sužinoti čia.

Jeigu Jūsų sveikatos būklė atitinka tarnybos vidaus reikalų sistemoje reikalavimus,  Jūsų reputacija bus patikrinta valstybės informacinėse sistemose ir registruose.

Jeigu esate nepriekaištingos reputacijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos teritorinis struktūrinis padalinys organizuos Jūsų fizinio pasirengimo testavimą. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Apie reikiamą surinkti taškų skaičių galite pasiskaityti čia

Jeigu atitiksite fizinio pasirengimo reikalavimus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  teritorinis struktūrinis padalinys Jums išduos siuntimą į kvalifikacijos kėlimo kursus ir pradėsite mokytis Ugniagesių gelbėtojų mokykloje.

 

Jeigu turi klausimų dėl mokymo proceso rašykite [email protected] arba skambinkite tel. (8 5) 240 2802 

Baigus mokymus pagal šią mokymo programą įgysite ugniagesio gelbėtojo kompetenciją valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ir būsite paskirtas į pareigas toje apskrityje iš kurios atvykote mokytis.

 

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-19