BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo įvadinio mokymo kursų programa

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo įvadinio mokymo kursų programa

 

MOKYMŲ PRADŽIA:

RUGSĖJO 5 D. - SPALIO 28 D.  

                                            

VISUS UŽPILDYTUS, PASIRAŠYTUS IR NUSKENUOTUS DOKUMENTUS SIŲSKITE EL. PAŠTU - [email protected] (Maksimalus laiško dydis 15 MB)

Dokumentus galite teikti ir tiesiogiai:

Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Švitrigailos g. 18, 03223 Vilnius,
Tel. nr. (8 707) 57 534;

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Nemuno g. 2, LT-44294 Kaunas,

Tel. nr. (8 707) 69 537

Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Trilapio g. 12, 92191 Klaipėda
Tel. nr. (8 707) 54 467.

Šiaulių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, J. Basanavičiaus g. 89, 76160 Šiauliai
Tel. nr. (8 707) 51 911

Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Ramygalos g. 14, 36231 Panevėžys
Tel. nr. (8 707) 69 696

Mažeikių objektinė gelbėjimo valdyba, Juodeikių k., 89467 Mažeikių r.

Tel. nr. (8 443) 93 009

Dokumentai pildymui ir pateikimui :

Pateikę dokumentus gausite siuntimą pasitikrinti sveikatą CMEK (Centrinė medicinos ekspertizės komisija). Užsiregistruoti į CMEK galite čia. Apie medicinos ekspertizės tvarką galite sužinoti čia.

Jeigu Jūsų sveikata leidžia tarnauti vidaus reikalų sistemoje Jūsų reputacija bus patikrinta valstybės informacinėse sistemose ir registruose.

Jeigu esate nepriekaištingos reputacijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  teritorinis struktūrinis padalinys organizuos Jūsų bendrojo fizinio pasirengimo testą (toliau – fizinio pasirengimo testas) ir bendrojo išsilavinimo testą (toliau – žinių testas). Plačiau apie tai galite pasiskaityti  čia.

Neatlikus (neįvykdžius) fizinio pasirengimo testo pratimų sąlygų, toliau dalyvauti atrankoje neleidžiama. Plačiau apie tai galite pasiskaityti  čia. Apie reikiamą surinkti taškų skaičių galite pasiskaityti čia

Žinių testą sudaro 40 klausimų (po 10 klausimų iš lietuvių kalbos kultūros, Lietuvos istorijos, politologijos ir logikos). Žinių testas sprendžiamas raštu,  tam skiriama 60 minučių. Mažiausias teigiamas įvertinamas – 4 balai, didžiausias – 10 balų. Žinių testui spręsti skiriamas vienas bandymas.Gavus neigiamą žinių testo įvertinimą Jums bus neleidžiama toliau dalyvauti atrankoje. 

Jeigu atitiksite fizinio pasirengimo ir žinių testo reikalavimus  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos  struktūrinis padalinys Jums išduos siuntimą į įvadinio mokymo kursus ir pradėsite mokytis Ugniagesių gelbėtojų mokykloje.

Jeigu turite klausimų dėl siuntimo į įvadinio mokymo kursus Mokykloje išdavimo skambinkite tel.​  (8 707) 56 817.

Jeigu turite klausimų dėl mokymosi tvarkos Mokykloje, rašykite [email protected] arba skambinkite tel. (8 5) 240 2802.

Pirmąją mokymosi dieną Jūs turėsite pasirašyti stojimo į vidaus tarnybą suatrtį. Sutartyje vienas iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos įsipareigojimų yra užtikrinti, kad baigęs mokymus kursantas bus paskirtas į  jo išsilavinimą ir profesiją attitinkančias pareigas valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, vienas iš Jūsų įsipareigojimų - baigus mokymus ištarnauti vidaus tarnyboje ne mažiau kaip 3 metus. 

        Baigus mokymus pagal šią mokymo programą galėsite dirbti ugniagesiu gelbėtoju valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje ir, pagal galimybes, būsite skiriamas į ugniagesio gelbėtojo pareigas toje apskrityje iš kurios atvykote mokytis.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-16