BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Projektas

Erasmus+ KA202: Pasirengimas ekstremalioms situacijoms: gelbėjimo, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos mokymai (TeachMergency)

Trukmė: 2020.12.01 – 2022.11.30

Projekto numeris: 2020-1-CZ01-KA202-078372

Projekto santrauka

TeachMergency mokymų TIKSLAS yra aprūpinti dėstytojus ir praktinio rengimo specialistus šiuolaikiška gelbėjimo, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos mokymų medžiaga. Partneriai telks dėmesį į praktinės pažangiosios patirties keitimąsi, perduos šias žinias ir įgūdžius kolegoms, taip tobulinant ugniagesių ir gelbėtojų-profesionalų mokymo kokybę.

Mokymų svarba negali būti nuvertinta gelbėjimo tarnybų bendruomenėje. Šiais laikais, kai žmogaus gyvybei nuolat gresia pavojus, gelbėtojų kompetencija ir žaibiška jų reakciją į ekstremalius įvykius yra pirmaeilis dalykas. Kai žmonės prašo pagalbos, jie tikisi ir yra nusipelnę gelbėtojų-profesionalų pačios kvalifikuočiausios ir neatidėliotinos paramos.

Paprastai išdėstyta ir internete patalpinta mokymo medžiaga lengviau pasieks ugniagesių ir gelbėtojų bendruomenės narius, o šios informacijos sklaida padės gelbėjimo, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos pagrindų studijoms. 

Kiti projekto TIKSLAI:

  • Problemos įvertinimas ir dalijimasis patirtimi, kokie yra pagrindiniai įgūdžių elementai, padedantys saugoti žmonių gyvybes: gelbėjimas, išgyvenimas ir pirmoji pagalba.
  • Profesinio mokymo dėstytojų ir praktinio rengimo specialistų aprūpinimas mokymo medžiaga, įrankiais ir praktinių mokymų baze, kas yra būtina kompetencijos tobulinimui ir profesionalumo augimui.
  • Sveikos, saugios ir gerai profesine prasme parengtos bendruomenės, pasiruošusios akistatoms su potencialiai rizikingomis situacijomis, ugdymas. 

Projekto įgyvendinimas bus didžiulius žingsnis pirmyn užtikrinant, kad ugniagesių ir gelbėtojų mokymo institucijos turės galimybę sukurti profesionalią, turtingą ir tinkama motyvacine sistema grįstą mokymo aplinką dėstytojams ir praktinio rengimo specialistams. Ši aplinka bus tęstinio neformalaus mokymo dalis.

Projekto esmė yra sutelkti dėmesį į dėstytojų ir praktinio rengimo specialistų ( 36 dalyviai iš dalyvaujančių partnerių) tobulinimo programą, aprūpinti juos būtiniausia praktinio darbo įranga ir dalintis gerąja patirtimi gelbėjimo, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos srityse.

TeachMergency taip pat bus skirta ir ugniagesiams kursantams ( 12 dalyvių iš dalyvaujančių partnerių), kurie ketina tapti aukščiausios klasės gelbėjimo specialistais.

Mes parengsime ir atmintinę-vadovą dėstytojams, tam, kad būtų galima dalintis gelbėjimo, išgyvenimo ir pirmosios pagalbos mokymų metu įgytų įgūdžių, žinių ir kompetencijų patirtimi.

Projekto įgyvendinimo metu už jo sėkmingą vykdymą atsakingi partneriai sukurs ir trumpą mokomąją vaizdo medžiagą, kurioje pasidalins labai paprastais patarimais, užuominomis ir metodais, kaip kiekvienas asmuo gali išmokti saugoti savo gyvybę. Tai padės padidinti bet kurio amžiaus žmonių saugumą.

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-09