BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Atvirų durų diena

Kviečiame visus, kuriuos domina galimybė tapti ugniagesiu gelbėtoju, dalyvauti Atvirų durų dienos renginiuose Ugniagesių gelbėtojų mokykloje 

Ugniagesiai gelbėtojai, atliekant įvairias visuomenės apklausas, yra geriausiai vertinami. Tai dažną žmogų paskatina priimti sprendimą - tapti ugniagesiu gelbėtoju. Apie ugniagesio gelbėtojo  profesiją pastaruoju metu kalbama labai dažnai, viešoje erdvėje gausu visuomenei teikiamos informacijos apie jų atliekamą kasdienį darbą. Bet ar visi žino, kokį kelią turi nueiti jaunas žmogus, kuris  nusprendžia tapti ugniagesiu gelbėtoju ir atkakliai siekia šios svajonės išsipildymo.  

 

Pagrindinis renginio akcentas – išbandyti įvairias aktyvias veiklas, kurios yra neatsiejama čia besimokančiųjų dienotvarkės dalis. Atvirų durų dienos dalyviai galės pakilti mechaninėmis automobilinėmis kopėčiomis į 30 m aukštį ir išbandyti gebėjimus nukentėjusiojo paieškoje,  gyvenamajame pastate, susipažinti su hidrauline gelbėjimo darbų įranga, impulsine gesinimo sistema „Ifex“, ugniagesio gelbėtojo apsaugine apranga ir kvėpavimo organų apsaugos aparatais dėvėdami ugniagesio gelbėtojo apsauginę aprangą. Taip pat bus galima apžiūrėti gelbėjimo techniką ir gaisrų gesinimo įrangą, esančią gaisriniame automobilyje.

Vykstant renginiui bus galimybė pabendrauti su UGM vadovybe, dėstytojais ir kursantais.

Renginiai numatyti 10-12 klasių mokiniams.

2020 metais planuojamų Atvirų durų dienų datos:

gegužės 8 d.

spalio 23 d.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-25