>

Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – „Politika“) apibrėžia Ugniagesių gelbėtojų mokyklos, įmonės kodas: 111962021, buveinės adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, Lietuva, tel. nr. +370 5 240 2802, el. p. [email protected] (toliau – „Duomenų valdytojas“) asmenį identifikuojančios informacijos (toliau – „Asmeninė informacija“), kurią jūs (toliau – „Vartotojas“) galite pateikti http://ugm.lrv.lt/lt/​ ir http://ugm.liedm.net interneto svetainėse ar dėl su jų teikiamomis paslaugomis (toliau bendrai – „Svetainė“ arba „Paslaugos“), rinkimo, saugojimo ir naudojimo tvarką. Ji taip pat apibrėžia galimus pasirinkimus, susijusius su jūsų asmeninės informacijos naudojimu, ir nurodo, kaip galite pasiekti ir atnaujinti šią informaciją.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainėse lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

ASMENINĖS INFORMACIJOS RINKIMAS

Mes gauname ir saugome bet kokią informaciją, kurią:

mums sąmoningai pateikiate:

·        pildydami apklausą,

·        užpildydami formą,

·        naudodami tiesioginio pokalbio internetu funkciją,

·        užsiprenumeruodami naujienlaiškį,

·        sukurdami paskyrą,

·        teikdami pagalbos užklausą,

·        įvesdami informaciją mūsų Svetainėje.

Jums gali tekti pateikti savo „kontaktinius duomenis“, tokius kaip:

·        elektroninio pašto adresas,

·        vardas, pavardė,

·        telefono numeris,

·        adresas ar

·        kita Asmeninė informacija.

SURINKTOS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Bet kokia informacija, kurią renkame iš jūsų, gali būti naudojama:

·        siekiant vykdyti nuotolinį mokymą;

·        siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį;

·        tobulinti Svetainę, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius;

·        siųsti priminimus el. laišku, pvz., slaptažodžio priminimus, naujienas ir t. t.,

·        administruoti Svetainės funkcijas;

·        paprašyti įvertinti ir apžvelgti mokymo Paslaugas,

·        susisiekti po tiesioginio pokalbio internetu, el. pašto ar telefoninės užklausos, pateiktos pagalbos užklausos, atliktos apklausos ar pateikto užsakymo,

·        atsakyti į užklausas, susijusias su Paslaugomis,

·        administruoti mūsų paslaugas,

·        paleisti ir valdyti mūsų Svetainę ir Paslaugas.

SLAPUKAI

Svetainė naudoja „slapukus“ siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį. Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris patalpina jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukai nenaudojami programoms ar virusams jūsų kompiuteryje paleisti. Slapukai yra unikaliai priskirti tik jums, juos žiniatinklio serveris gali atpažinti tik tame domene, kuris jums priskyrė slapuką. Galime naudoti slapukus siekdami rinkti, saugoti ir stebėti informaciją statistikos tikslais ar Svetainės ir Paslaugų funkcijoms vykdyti. Galite priimti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau įprastai galite pakeisti naršyklės nustatymus, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Jei nuspręsite atsisakyti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis Svetainės ir Paslaugų funkcijomis.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

Neparduodame, nekeičiame ir jokiu kitu būdu neteikiame jūsų Asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Atskleisime bet kokią surinktą, naudotą ar gautą informaciją, jei to reikalaujama arba leidžiama įstatymų numatyta tvarka, pavyzdžiui, teisėsaugos institucijų reikalavimu, ir kai tikime, kad atskleidimas yra būtinas jūsų saugumui ar kitų žmonių saugumui apsaugoti, sukčiavimo atvejams tirti ar valstybinių institucijų prašymams patenkinti.

NUORODOS Į KITAS SVETAINES

Mūsų Svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ar kurių neadministruojame. Atkreipkite dėmesį, kad mes neprisiimame atsakomybės už tokių svetainių ar trečiųjų šalių privatumo politiką. Atkreipkite dėmesį, kada esate nukreipiami iš mūsų Svetainės į kitas svetaines, todėl perskaitykite kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo politiką.

PRIVATUMO POLITIKOS PRIĖMIMAS

Patvirtinate, kad perskaitėte šią Politiką ir sutinkate su visomis jos sąlygomis. Sutinkate laikytis šios Politikos naudodamiesi Svetaine ar jos Paslaugomis. Jei nesutinkate laikytis šios Politikos sąlygų, neturite teisės naudoti arba gauti prieigą prie šios Svetainės ir jos Paslaugų.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų dėl šios Politikos, susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

El. paštu: [email protected]

Paštu: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, Lietuva

Telefonu: +370 5 240 2802

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami Ugniagesių gelbėtojų mokykloje tvarkant su mokymo procesu susijusius dokumentus. Jūs neprivalote pateikti savo asmens duomenų, tačiau tada negalėsime suteikti Jums mokymo paslaugų.

Esu informuotas, kad:

1. Bet kada galiu atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Atšaukus sutikimą naudoti asmens duomenis Jums gali būti neišduotas mokymo programos baigimo pažymėjimas.

2. Pasibaigus mokymams galiu pareikšti norą "būti užmirštam"  

Atnaujinimo data: 2023-09-29