BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Aukštalipio gelbėtojo kvalifikacijos tobulinimo programa

Data

2022 07 12

Įvertinimas
1
tituline.jpeg

Aukštalipio gelbėtojo kvalifikacijos tobulinimo programa yra skirta valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos aukštalipiams gelbėtojams ir kitų specialiųjų tarnybų darbuotojams. Pagrindinis šios programos tikslas – atnaujinti praktinius įgūdžius vykdant aukštuminius gelbėjimo darbus.

 

18 val. trukmės mokymų metu lavinami kopimo ir nusileidimo virvėmis įgūdžiai bei aukštuminių gelbėjimo darbų įgūdžiai ribotos erdvės ir matomumo sąlygomis. Didžiąją mokymų dalį sudaro praktinės užduotys, kurių metu atliekami kopimo ir nusileidimo virvėmis su mazgais pratybos, mokoma aukštuminių gelbėjimo darbų taktikos ribotos erdvės, riboto matomumo ir/ar sudėtingomis sąlygomis.

 

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos dėstytojai sukuria kuo įvairesnius situacijų scenarijus tam, kad ugniagesiams gelbėtojams pavyktų įsijausti į atliekamą užduotį ir jie, dirbdami kuo realesnėmis sąlygomis, galėtų pritaikyti mokymų metu įgytas žinias ir įgūdžius.

 

Baigę aukštalipio gelbėtojo kvalifikacijos tobulinimo kursus, dalyviai žavėjosi dėstytojų profesionalumu ir džiaugėsi tuo, kad galėjo atgaivinti turėtas žinias, prisiminti bei patobulinti praktinius įgūdžius.

 

Dauguma mokymų dalyvių nuogąstauja, kad tokie kursai galėtų būti ilgesni ir truktų bent savaitę. Kaip vieną didžiausių kursų privalumų jie įvardina galimybę atlikti komandines užduotis beveik realiomis sąlygomis, nes taip daugiau geriau pavyksta įsisavinti įgytas žinias.

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.