Gražių ir saugių Joninių!
pixabay.com nuotr.
Sveikiname Ugniagesių gelbėtojų mokyklos visą bendruomenę su trumpiausios nakties ir šviesos triumfo švente – Joninėmis!
Ugniagesiams gelbėtojams ugnis turi ypatingą reikšmę. Todėl tegul šiąnakt uždegami tradiciniai Joninių laužai simbolizuoja ne kovą su stichija, o jaukią namų šilumą ir bendrystę.
Dėkojame Mokyklos pareigūnams, dėstytojams, specialistams ir darbuotojams už profesionalumą, kantrybę ir atiduodamas žinias, o kursantams – už ryžtą mokytis ir žengti į atsakingą tarnybą.
Linkime jaukios ir saugios Joninių nakties, stiprios sveikatos, neblėstančios energijos ir, žinoma, surasti savo stebuklingąjį paparčio žiedą!
Ypatingi sveikinimai visiems ugniagesių gelbėtojų bendruomenės Jonams, Janinoms, Jonėms ir Rasoms!
Gražių ir saugių Joninių!
Atnaujinimo data: 2026-06-23
Taip pat skaitykite:
Nauja ugniagesių gelbėtojų laida žengia į tarnybą: įvyko kursantų priesaikos ceremonija
Tęsiamas dokumentų priėmimas į „Ugniagesio gelbėtojo modulinę profesinio mokymo programą“
Kviečiame studijuoti Ugniagesio gelbėtojo įvadinio mokymo ir modulinę profesinio mokymo programas
Teoriją keičia praktika: „Vilnius TECH“ studentai svečiavosi Ugniagesių gelbėtojų mokykloje
Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai pratybose sprendė neįprastą užduotį
