2026-06-23

Gražių ir saugių Joninių!

pixabay.com nuotr.

Sveikiname Ugniagesių gelbėtojų mokyklos visą bendruomenę su trumpiausios nakties ir šviesos triumfo švente – Joninėmis!

Ugniagesiams gelbėtojams ugnis turi ypatingą reikšmę. Todėl tegul šiąnakt uždegami tradiciniai Joninių laužai simbolizuoja ne kovą su stichija, o jaukią namų šilumą ir bendrystę.

Dėkojame Mokyklos pareigūnams, dėstytojams, specialistams ir darbuotojams už profesionalumą, kantrybę ir atiduodamas žinias, o kursantams – už ryžtą mokytis ir žengti į atsakingą tarnybą.

Linkime jaukios ir saugios Joninių nakties, stiprios sveikatos, neblėstančios energijos ir, žinoma, surasti savo stebuklingąjį paparčio žiedą!

Ypatingi sveikinimai visiems ugniagesių gelbėtojų bendruomenės Jonams, Janinoms, Jonėms ir Rasoms!

Gražių ir saugių Joninių!