BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Organizuotas seminaras dirbantiems savivaldybių priešgaisrinių tarnybų komandų pamainose

Data

2022 11 18

Įvertinimas
0
Titulinė.jpg

Ugniagesių gelbėtojų mokykla nuolat dalinasi patirtimi ir žiniomis su kolegomis, dirbančiais savivaldybių priešgaisrinių tarnybų komandose. Šįkart organizuotas seminaras, kurio tema „Hibridinių automobilių gaisrų gesinimo ir karpymo (ardymo) darbų organizavimo bei jų atlikimo ypatumai“.

 

Tema pasirinkta neatsitiktinai, o atsižvelgiant į dažnus atvejus, kai ugniagesiams tenka atlikti gaisrų gesinimo ar gelbėjimo darbus, kuomet į autoįvykius patenka hibridiniai automobiliai ar kyla gaisrai būtent hibridinėse transporto priemonėse. Mokykla, siekdama, kad aktuali informacija būtų perteikta tiems, kuriems jos labiausiai reikia, išnaudoja visas galimybes, tad seminaras vyko keturias dienas (lapkričio 15-18 d.), tuo pačiu laiku nuotoliniu būdu, naudojantis ZOOM platforma.

 

Mokyklos dėstytojai, norėdami perteikti ne tik „sausas“ teorines žinias, pasistengė, kad pristatymo metu pagrindiniai akcentai, veiksmų algoritmai bei pavojingi taškai ar mazgai būtų pateikti vizualiai, t. y. naudojant Mokyklos turimą hibridinio automobilio maketą.

 

Seminaro formatas pasirinktas taip, kad jo dalyviai nuolat turėjo galimybę pokalbių svetainėje rašyti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos seminaro pabaigoje atsakinėjo dėstytojai. Kiekvieno seminaro pabaigoje vyko „gyvos“ diskusijos.

 

Norinčiųjų dalyvauti tikrai buvo daug ir visas keturias dienas renginyje dalyvavo maksimalus klausytojų skaičius. Maloniai nustebino tai, kad ir savivaldybių priešgaisrinių tarnybų viršininkai rado laiko bei aktyviai dalyvavo seminare.

 

Netikėtumą pateikė ir valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, kurie taip pat dalyvavo seminare, o tam tikrais atvejais pamainų vadai pasirūpino, kad šis seminaras pasiektų jų pamainos darbuotojus ir organizavo kaip užsiėmimus visai pamainai.

 

Per keturias dienas prie seminaro buvo prisijungę 400 adresatų. Vertinant tai, kad daugeliu atvejų prie vieno adresato buvo prisijungusi visa pamaina – drąsiai galima teigti, kad seminare tikrai dalyvavo daugiau negu 500 asmenų.

 

Seminarą vedė ir žiniomis dalinosi Mokyklos Praktinio parengimo skyriaus vyriausieji specialistai Tomas Šarauskas ir Tomašas Veliseičikas.  Siekiant dar kokybiškiau perteikti žinias ir tai pademonstruoti vizualiai už kadro darbavosi dar trys skyriaus darbuotojai.

 

Seminaro rengėjai pabaigoje dalyviams linkėjo, kad kuo rečiau tektų  panaudoti įgytas žinias realiuose įvykiuose.

 

 

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.