2022-07-14

Susitikimas su stovyklos „JPR – kursantas savaitei 2022 m.“ dalyviais

Priminti apie saugų elgesį ir apie veiksmus gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai tinka bent koks laikas, todėl ir ši permaininga vasara tam ne išimtis.

Liepos 13 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Mokymo skyriaus patarėja Janina Monkeliūnienė susitiko su Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos policijos mokyklos organizuojamos stovyklos „JPR – kursantas savaitei 2022 m.“ dalyviais.

Jaunieji „kursantai“ aktyviai domėjosi tuo, kaip jie gaus informaciją apie galimai gresiantį pavojų, diskutavo, ką jie darytų įvykus skirtingoms ekstremaliosioms situacijoms, svarstė, kaip galėtų tokiose situacijose padėti sau ir kitiems.

Daug dėmesio sulaukė pristatytas išvykimo krepšys. Kiekvienas dalyvis galėjo ne tik pasižiūrėti, kokie daiktai yra krepšyje, bet ir komentuoti kokius daiktus paimtų pats, be ko jie neįsivaizduotų savo išvykimo krepšio.  

Buvo svarbu ne tik numatyti tai, kokie daiktai yra reikalingi, bet ir įvertinti išvykimo krepšio svorį, tam atvejui, jeigu tektų evakuotis pėsčiomis.