BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Trijulių krepšinio turnyre Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininko taurę iškovojo aikštės šeimininkai

Data

2021 09 13

Įvertinimas
0
kasio koliazas 2.jpg

Siekiant populiarinti taikomąsias ir kitas sporto šakas tarp Ugniagesių gelbėtojų mokyklos (toliau – UGM) ir kitų institucijų, stengiantis gerinti kursantų profesinį pasirengimą ir stiprinti komunikaciją 2021 m. rugsėjo 10 d. UGM Praktinio parengimo skyriaus sporto komplekse Valčiūnuose (Juodšilių sen., Vilniaus r.) buvo surengtas trys prieš tris (3x3) krepšinio turnyras „Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininko taurei laimėti“ (toliau – turnyras).

Turnyre dalyvavo Lietuvos Respublikos prie Vidaus reikalų ministerijos trijų profesinio mokymo įstaigų – UGM, Lietuvos Policijos ir Pasieniečių mokyklų atstovai (toliau – „Policija“ ir „Pasienis“).

Turnyro Šeimininkų teisėmis UGM garbę gynė dvi ekipos, sąlyginai pasivadinusios „Metiniais“ (Ugniagesio gelbėtojo modulinės profesinio mokymo programos dalyviai) ir „Įvadiniais“ (Asmens, pretenduojančio į vidaus tarnybą valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, įvadinio mokymų kurso programos klausytojai).

Varžybos vyko dviem etapais. Pirmajame jų komandos tarpusavyje susitiko po vieną kartą. Į finalo ketverto varžybas pateko visos komandos.

Antrajame etape buvo surengti du pusfinaliai, vėliau buvo žaidžiamos rungtynėse dėl trečiosios vietos, o galop finale buvo išaiškinta ir stipriausioji 3x3 krepšinio turnyro komanda.

Buvo žaidžiama 10 min. nestabdant laiko arba iki 15-os pelnytų taškų.

Po pirmojo etapo pirmąją vietą užėmė UGM „Metinių“ trijulių krepšinio komanda, įveikusi visus varžovus ir surinkusi 6 taškus iš tiek pat galimų. Antri buvo būsimieji policininkai (5 tšk.), nusileidę tik turnyro favoritams (9:15), o po jų išsirikiavo UGM „Įvadinių“ (4 tšk.) ir pasieniečių ekipos (3 tšk.).

A pusfinalyje UGM „Metinių“ komanda neturėjo daug vargo su „Pasieniu“ (15:1) ir pirmoji iškopė į finalą. „Policija“ B pusfinalyje tik po atkaklios ir permainingos kovos pranoko UGM „Įvadinius“ (13:11).

Dramatiškai susiklostė rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose „Pasienis“ tik po pratęsimo įrodė savo pranašumą prieš UGM „Įvadinius“ (8:7). Svečiai iš Medininkų atsirevanšavo už nesėkmę pirmojoje tarpusavio dvikovoje (7:15).

Finale jėgas išbandė UGM „Metinių“ komanda ir „Policija“. Pergalę rezultatu 15:3 šventė UGM krepšininkai.

Turnyro čempionais tapo Rokas Pupelis, Aurimas Jurčys, Edgaras Šapkus, Nerijus Valčiukas ir Gytis Senavaitis (ekipos treneriai Arvydas Gajauskis ir Lukas Paulauskas).

Komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir medaliais.

Nurimus aistroms krepšinio aikštelėje, varžybų čempionus, prizininkus ir visus dalyvius pasveikino UGM viršininko pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vaidotas Dievulis.

 

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.