BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Ugniagesiai gelbėtojai atnaujino įgūdžius, kaip suteikti pirmąją pagalbą

Data

2021 12 15

Įvertinimas
0
PP foto.jpg

2021 metų rugsėjo mėnesį prasidėjo pirmosios pagalbos mokymai pagal Pirmosios pagalbos mokymo tęstinę mokymo programą, skirtą valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje pamaininį darbą dirbantiems ir įvykio vietoje dirbantiems pareigūnams ir darbuotojams. Iki metų pabaigos įvyko net 40 gupių mokymai, kurių metu apmokyta beveik 800 ugniagesių gelbėtojų.

 

Mokymų dalyviai sužinojo apie pirmosios pagalbos teikimo nukentėjusiems naujoves, prisiminė bendruosius ikistacionarinės pagalbos ypatumus. Taip pat jie atnaujino įgūdžius, kaip atlikti nukentėjusiojo gaivinimą, parengti nukentėjusįjį transportuoti bei, kaip teikti pirmąją pagalbą nukentėjusiems apsinuodijimų, ūmių, gyvybei pavojingų būklių metu.

 

Nemažai dėmesio buvo skirta kraujavimo stabdymui naudojant įvairias priemones – tvarsčius, turniketus ir kitas parankines priemones, kurias galima rasti gaisriniame automobilyje.

 

Pasak dalyvavusių mokymuose, tokie kursai yra tikrai  naudingi, juk kai kurios situacijos itin retai pasitaiko darbe, todėl puiku, kai yra galimybė prisiminti teorines žinias ir atnaujinti praktinius įgūdžius.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.