BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kolektyvas surengė pėsčiųjų ištvermės žygį

Data

2021 06 21

Įvertinimas
1
Zygio teksto pagr foto.jpg

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos (toliau – Mokykla) kolektyvas vieną karštą dieną surengė pėsčiųjų ištvermės žygį vaizdingomis Vilniaus Verkių regioninio parko apylinkėmis. Renginys, kurį organizavo Mokyklos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Kęstutis Agintas, buvo skirtas darbuotojų veiksmingos komandos sutelkimui (angl. team building).

Žygio esmė buvo tinkamai panaudoti kiekvieno žygeivio įgūdžius ir gebėjimus, asmeninius interesus pajungiant komandos interesams.

Tokie žygiai visų pirma gerina Mokyklos darbuotojų bendravimą ir bendradarbiavimą, mažina konfliktines situacijas, skatina ir motyvuoja siekti bendro tikslo.

Iššūkį priėmė 24 žygeiviai iš Mokyklos Administracinio, Mokymo ir Praktinio parengimų skyrių. Žygio tempą kartu su pulk. K. Agintu diktavo Mokyklos viršininko pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Vaidotas Dievulis ir Praktinio parengimo skyriaus viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Darius Janavičius.

Žygeivius viso sudėtingo ir varginančio maršruto metu lydėjo Praktinio parengimo skyriaus vyriausiojo specialisto vidaus tarnybos majoro Jono Vaišučio specialiai dresiruotas šuo – vokiečių kurtsharas Elė.

Nei svilinantis karštis, nei vasaros vidurio tvankumas, nei įvairūs ir sunkiai įveikiami kliūčių ruožai nenumalšino žygeivių entuziazmo ir geros nuotaikos.

Visą kelią dalyvių gretose nenumaldomai skambėjo juokas, netrūko išdaigų ir pokštų.

Po beveik keturių valandų alinančio 10 km ilgio maršo visi 24 žygeiviai sėkmingai pasiekė finišą, kur juos pasitiko Mokyklos patarėjas vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis.

Gražioje pamiškės aikštelėje buvo simboliškai „pakrikštyti“ penki Mokyklos nauji darbuotojai, kurie atliko ir naujoko priesaiką, ir humoristinę praktinę užduotį.

Pavargę, bet laimingi žygio dalyviai jau planuoja kitą panašų renginį. Liepos mėnesį turėtų vykti tradiciniu tampantis Praktinio parengimo skyriaus vyriausiojo specialisto vidaus tarnybos majoro Ruslano Ceiko rengiamas ištvermės žygis, apie kurį Mokykloje jau sklando legendos.

Žygio momentai – nuotraukų albume.     

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.