BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas dalyvavo tarptautinės asociacijos EFSCA kasmetėje konferencijoje

Data

2021 09 15

Įvertinimas
0
susitikimas (002)XX.jpg

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Kęstutis Agintas 2021 metų rugsėjo 15 d. dalyvavo Europos ugniagesių gelbėtojų koledžų asociacijos (European Fire Service Colleges` Association, EFSCA) kasmetėje konferencijoje. Ji vyko nuotoliniu būdu.

Renginio dienotvarkėje aptartos 2020-2021 m. aktualijos dėl COVID-19 pandemijos, išklausyta pateikta finansinė asociacijos ataskaita, o taip pat įvyko EFSCA sekretoriaus rinkimai. Rinkimus laimėjo Anna Figueras.

Dalyviams buvo paaiškinta, kad dėl kelionių ribojimų konferencija 2021 m. nebuvo „gyvai“ surengta Baltarusijoje. Konferencijoje buvo priminta, kad šiuo metu EFSCA laikinai neturi organizacijos vadovo – prezidento.

Susitikime pranešta, kad kita metinė konferencija bus organizuota Austrijoje 2022 m. gegužės 10-13 d. ir jau įvyko šio būsimojo renginio prezentacija. Vėliau aptarti darbo grupių kūrimo aspektai, pristatytos naujovės ir moksliniai tyrimai bei nušviesta EFSCA tolesnė plėtra.

Susitarta, kad dėl COVID-19 pandemijos sukeltų sunkumų nebus renkamas kasmetis nario mokestis už 2021-uosius.

1988 m. įkurta EFSCA, savo 31 nariui suteikia galimybę bendradarbiauti, dalytis ir plėtoti žinias bei tyrimus, siekiant pagerinti Europos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos švietimą, mokymą ir su tuo susijusius įgūdžius. Darbo grupių narių atliktais darbais ir parengtais tyrimų rezultatais gali pasinaudoti Senojo žemyno visos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.