BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojų, vykdančių masinį sanitarinį švarinimą ir dezinfekciją, kvalifikacijos tobulinimo programa

Data

2022 06 10

Įvertinimas
3
20220608_121617XXX.jpg

Ugniagesių gelbėtojų mokykla vykdo Valstybinės priešgaisrinės tarnybos darbuotojų mokymus, susijusius su sanitariniu švarinimu ir dezinfekcija masinių nelaimių metu. Šios 20 valandų trukmės programos tikslas supažindinti su pavojais, kurie kyla įvykio metu, kai būtinas sanitarinis švarinimas arba dezinfekcija, išmokyti pasirinkti asmenines apsaugos priemones ir atlikti sanitarinį švarinimą bei supažindinti su dezinfekcija.

 

Mokymai pagal Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojų, vykdančių masinį sanitarinį švarinimą ir dezinfekciją, kvalifikacijos tobulinimo programą vykdomi nuotoliniu ir kontaktiniu būdu. Kontaktiniams mokymams skirtos 7 akademinės valandos, o nuotoliniam – 13.

 

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos nuotolinio mokymo erdvėje „Moodle“ mokymų dalyviai įgyja teorinių žinių apie metodus, naudojamus atpažinti įvykiui, kai yra panaudotos cheminės, biologinės, radiologinės ar branduolinės medžiagos, apie dezaktyvavimo būdus ir jų atlikimo tvarką.

 

 

Taip pat jie įsigilina į reaguojančių asmenų ir nukentėjusiųjų apsaugą ir apsaugos priemonių saugaus naudojimo svarbiausius aspektus, dezinfekciją ir sanitarinio švarinimo organizavimą ir vykdymą, masinį švarinimą.

 

Kontaktinių mokymų metu Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir darbuotojai atlieka įvairias praktines užduotis, kurių metu gali pritaikyti įgytas teorines žinias, susipažinti su tokių įvykių metu naudojama įranga (dezinfekavimo aparatu „Dezofog“, masinio sanitarinio švarinimo postu ir kt.), apsaugos priemonėmis ir taikoma likvidavimo taktika.

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.