BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Vyksta antrojo ir trečiojo operacinio vadovavimo lygmens Gelbėjimo darbų vadovo kvalifikacijos tobulinimo kursai

Data

2021 11 23

Įvertinimas
0
I ir II gdv.jpg

Lapkričio 22 – 25 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyksta Gelbėjimo darbų vadovų kvalifikacijos tobulinimo kursai, skirti antrojo ir trečiojo operacinio vadovavimo lygmens gelbėjimo darbų vadovams. Pagrindiniai šių kursų tikslai yra:

-  suteikti kursų dalyviams žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų gelbėjimo darbų vadovo funkcijoms vykdyti, taip pat suteikti žinių apie ekstremaliosios situacijos susidarymo prielaidas ir galimybę valdyti susidariusią ekstremaliąją situaciją savivaldybės lygiu;

-  tobulinti gelbėjimo darbų vadovų gebėjimus vertinti situaciją ir priimti tinkamus sprendimus, organizuoti darbų koordinavimo štabo darbą ir koordinuoti veiksmus su įvykio, ekstremalaus įvykio vietoje dirbančiomis kitomis civilinės saugos sistemos pajėgomis.

Dalyvaujantys šiuose kursuose pareigūnai pradėjo mokytis nuotoliniu būdu ir, tik išlaikę testą, buvo pakviesti tęsti kursų kontaktiniu būdu Mokykloje.

 Kursuose dalyvauja valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.