BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Vyksta darbo su gelbėjimo nuo vandens priemonėmis mokymo kursai

Data

2021 10 05

Įvertinimas
0
Plaukikai.jpg

2021 metų spalio 4-5 dienomis Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyksta darbo su gelbėjimo nuo vandens priemonėmis mokymo kursai, kuriuose dalyvauja Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (VPGT) pareigūnai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio priešgaisrinių gelbėjimo valdybų bei iš Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

 

Kursų dalyviai 12 val. mokymuose gilina savo teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Jie studijuoja ir įsisavina kelias svarbias temas: „Darbuotojų, atliekančių gelbėjimo darbus nuo vandens ir ledo, sauga ir sveikata“, „Gelbėjimo darbų ant vandens ir ledo paviršiaus seka“, „Gelbėjimo darbai ant vandens ir ledo paviršiaus su gelbėjimo priemonėmis (gelbėjimo rogės, valtis, gelbėjimo ratas, plūduras, teigiamo plūdrumo virvė su svarmeniu)“, „Nukentėjusiojo išnešimo į krantą būdai“ ir „Gelbėtojo asmeninės saugos priemonės ir jų panaudojimas (liemenė, ledo smaigai, šalmas, apsauginė virvė, batų apkaustai)“.

 

Kursų dalyviai džiaugiasi, kad tokių mokymų metu jie ne tik išsimiklina tinkamai naudoti gelbėjimo nuo vandens priemones, bet taip pat patobulina savo plaukimo techniką ir gerina bendrąją fizinę formą.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis.
Blogai įvestas apsaugos kodas.