Vyksta mokymai pagal Ugniagesybos ir gelbėjimo darbų neformaliojo profesinio mokymo programą
Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriuje 2022 m. gegužės 23 d. – birželio 17 d. vyksta mokymai pagal Ugniagesybos ir gelbėjimo darbų neformaliojo profesinio mokymo programą. 162 val. trunkančiuose mokymuose dalyvauja 35 asmenys.
Miestų ugniagesius atstovauja Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnyba (2 žmonės) ir Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkio Leipalingio ugniagesių komanda (1).
Regionus reprezentuoja Tauragės (1), Šalčininkų (2) ir Pakruojo (3) rajonų savivaldybių priešgaisrinės tarnybos, Trakų rajono priešgaisrinė gelbėjimo įstaiga (1), Molėtų rajono ugniagesių tarnyba (1) ir Ignalinos rajono priešgaisrinė tarnyba (1).
Lietuvos kariuomenė į mokymus delegavo 7 Karinių oro pajėgų ir depų tarnybos atstovus, o Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai – savo institucijos 15 darbuotojų.
Įdomu tai, kad vienas žmogus asmeniškai nutarė studijuoti Ugniagesybos ir gelbėjimo darbų neformaliojo profesinio mokymo programą.
Atnaujinimo data: 2022-06-06
Taip pat skaitykite:
Mokyklos komanda dalyvauja stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybose
Kviečiame studijuoti Ugniagesio gelbėtojo įvadinio mokymo ir modulinę profesinio mokymo programas
Geriausio kursanto rinkimų rezultatai
Kaip valdomos didžiausios krizės: aukščiausio lygmens gelbėjimo darbų vadovų kursai
Ugniagesių gelbėtojų mokykloje – Lietuvos skubiosios medicinos pagalbos komandos pratybos
